Informace o aplikaci

VašeDatováSchránka je postavena na nejmodernější technologii Microsoft Silverlight 4 umožňující dosud nevídané možnosti v oblasti webových aplikací. Po přihlášení je stažena k uživateli celá aplikace (pouze při prvním přihlášení) a následně jsou již mezi uživatelem a aplikačním serverem přenášena pouze data. To podstatně snižuje objem přenášených dat internetem a zvyšuje rychlost odezvy aplikace (žádné přenášení obrázků, textů apod. jako u klasických webových aplikací). Navíc technologie umožňuje používat klasické způsoby ovládaní na než je uživatel zvyklý z tlustých (ne-webových) aplikací (např. dvouklik myší) a bohaté vizuální efekty které zvyšují uživatelský komfort.

Okamžité používání aplikace

Ihned po zaregistrování můžete používat aplikaci. Žádné čekání, žádná nutnost aktivace, žádná platba předem.

Nulové počáteční náklady

Vzhledem k tomu, že VašeDatováSchránka je provozována jako služba, není třeba pro její zprovoznění žádných investic. Žádné vynakládání tisíců či desetitisíců na pořízení softwaru.

Platba vždy pouze za to, co používáte

Používáním aplikace se nezavazujete platit fixní paušální platbu. Záleží na tom, jak moc budete aplikaci používat - tedy kolik uživatelů bude v konkrétním měsící používat aplikaci. Fakturovány jsou pouze poplatky za aktivní uživatele (minimum je jeden uživatel; pokud např. v listopadu bude v aplikaci jeden aktivní uživatel, bude fakturován jeden uživatel a pokud v prosinci budou v aplikaci tři aktivní uživatelé, budou fakturováni tři uživatelé). Navíc, kdykoli můžete užívání aplikace ukončit.

Podrobně jsou ceny a způsob fakturace popsány v Ceníku

Vždy aktuální verze aplikace

Veškeré aktualizace aplikace (upgrade) jsou aplikovány ihned a zcela zdarma. Pravidelně jsou do aplikace přidávány nové funkčnosti a vylepšovány stávající.

Možnost přístupu odkudkoli bez nutnosti instalace

K aplikaci můžete přistupovat z jakéhokoli počítače který splňuje požadavky na provoz aplikace a to ihned bez nutnosti cokoli instalovat.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Celé řešení je vysoce bezpečné. Používá nejmodernější metody zabezpečení přístupu k datům. Aplikace i databáze obsahující data jsou umístěny ve špičkovém technologickém centru. Veškeré aktivní operace prováděné v aplikaci jsou logovány (ukládány údaje o provedení operace), stejně tak, jako i údaje o přístupu ke klíčovým údajům. Veškerá data jsou pravidelně zálohována.

Funkce aplikace

Funkčnostem aplikace včetně ukázek je věnována samostatná stránka Funkce aplikace.

Video ukázky

K dipozici je celá řada video ukázek prezentujících práci v aplikaci. Vše naleznete na stránce Video ukázky.

Přihlášení do aplikace

Správa zákazníka

Po přihlášení do zákaznické sekce stránek lze provádět správu zákazníka...

Zavolejte nám

Máte nějaké dotazy k aplikaci, jejím funkcím, použití či získat další informace? Zavolejte nám!

Telefon 315 626 513 (sekretariát)
(žádejte o přepojení na Oddělení spisové služby)

Kompletní kontaktní informace

Certifikáty

  • Microsoft Gold Partner
  • DNV ISO 9001
  • Microsoft Industry Awards 2007
  • HP Gold Partner